Yhteystiedot

Johto ja hallinto

Repe Harmanen

CEO
repe.harmanen@videovisit.fi
+358 (0)40 046 7717

Juhana Ojala

Co-Founder & Executive Vice President, Sales & Business Development
juhana.ojala@videovisitglobal.com
+358 (0)40 5682182

Jukka Paldanius

Chief Experience Officer
jukka.paldanius@videovisitglobal.com
+358 (0)40 674 239

Petri Tikkanen

Product Manager
petri.tikkanen@videovisit.fi
+358 (0)9 31589802

Myynti

Erja Kantola

Sales Director, Finland
erja.kantola@videovisit.fi
+358 (0)40 1726099

Jarkko Kukkonen

Key Account Manager, Hospital Care
jarkko.kukkonen@videovisit.fi
+358 (0)44 7494 779

Jukka Suihkonen

Service Specialist
jukka.suihkonen@videovisit.fi
+358 (0)44 013 1010

Hallitus

Esa Ojala

Founder & Chairman of the Board
esa.ojala@videovisit.fi
+358 (0)44 0451842

Yhteydenottolomake

VideoVisit Oy

Tietotie 9
01530 Vantaa

VideoVisit käyttäjätuki

VideoVisit käyttäjätuki palvelee arkisin kello 8-16
helpdesk@videovisit.fi
+358 9 3158 9800

VideoVisit myynti

Ota suoraan yhteyttä VideoVisitin myyntiin sales@videovisit.fi

Olemme mielellämme avuksi ja annamme lisätietoa VideoVisitin palveluista.