Yhteystiedot

Johto ja hallinto

Juhana Ojala

Co-Founder / CEO
juhana.ojala@videovisitglobal.com
+358 (0)40 568 2182

Jukka Paldanius

CTO
jukka.paldanius@videovisitglobal.com
+358 (0)40 674 239

Myynti

Miitri Sinkko

Miitri Sinkko

Head of Sales
miitri.sinkko@videovisit.fi
+358 (0)44 751 3069

Jarkko Kukkonen

Key Account Manager, Hospital Care
jarkko.kukkonen@videovisit.fi
+358 (0)44 749 4779

Palveluvastaavat ja asiantuntijat

Petri Tikkanen

Product Manager, VideoVisit® Home & Live
petri.tikkanen@videovisit.fi
+358 (0)9 315 89802

Jukka Suihkonen

Customer Success Manager / Product Manager, VideoVisit® Remote 
jukka.suihkonen@videovisit.fi
+358 (0)44 013 1010

Simo Taskinen

Simo Taskinen

Customer Success Manager
simo.taskinen@videovisit.fi
+358 (0)400 436 576

Eija Kakko

Eija Kakko

Senior Specialist, Remote Care
eija.kakko@videovisit.fi
+358 (0)44 491 8683

Hallitus

Esa Ojala

Founder & Chairman of the Board
esa.ojala@videovisit.fi
+358 (0)44 045 1842

Seppo Mäkinen

Seppo Mäkinen

Board member

Kustaa Piha

Board member

Marika Nordlund

Board member

Matias Ojala

Matias Ojala

Board member

Ritva Ojala

Ritva Ojala

Debuty board member

Yhteydenottolomake

VideoVisit Oy

Tietotie 9
01530 Vantaa

VideoVisit käyttäjätuki

VideoVisit käyttäjätuki palvelee arkisin kello 8-16
helpdesk@videovisit.fi
+358 9 3158 9800

VideoVisit myynti

Ota suoraan yhteyttä VideoVisitin myyntiin sales@videovisit.fi

Olemme mielellämme avuksi ja annamme lisätietoa VideoVisitin palveluista.

VideoVisit laskutustiedot

Verkkolaskutusosoite: OVT 003721230948
Operaattori Maventa (003721291126)

Postitse:
Tietotie 9, 01530 Vantaa