Yhteystiedot

Johto ja hallinto

Juhana Ojala

Co-Founder / CEO
juhana.ojala@videovisitglobal.com
+358 (0)40 568 2182

Matias Ojala

Matias Ojala

Chief Financial Officer
matias.ojala@videovisit.fi
+358 (0)40 568 2134

Laura Ojala

Office Manager
laura.ojala@videovisit.fi
+358 (0)45 238 5885

Myynti

Mika Nordquist

Junior Sales Consultant
mika.nordquist@videovisit.fi
+358 (0) 44 901 6563

Palveluvastaavat ja asiantuntijat

Petri Tikkanen

Product Manager, VideoVisit® Home & Live
petri.tikkanen@videovisit.fi
+358 (0)9 315 89802

Jukka Suihkonen

Customer Success Lead
jukka.suihkonen@videovisit.fi
+358 (0)44 013 1010

Simo Taskinen

Simo Taskinen

Customer Success Manager
simo.taskinen@videovisit.fi
+358 (0)400 436 576

Antti Kokko

Antti Kokko

Customer Success Manager / Project Manager
antti.kokko@videovisit.fi
+358 (0)44 761 6538

Eija Kakko

Eija Kakko

Senior Specialist, Remote Care
eija.kakko@videovisit.fi
+358 (0)44 491 8683

Hallitus ja Neuvonantajat

Esa Ojala

Founder & Chairman of the Board
esa.ojala@videovisit.fi
+358 (0)44 045 1842

Seppo Mäkinen

Seppo Mäkinen

Board member

Kustaa Piha

Board member

Marika Nordlund

Board member

Ritva Ojala

Ritva Ojala

Debuty board member

Joel Holmén

Medical Advisor
joel.holmen@videovisit.fi

Yhteydenottolomake

VideoVisit Oy

Tietotie 9
01530 Vantaa

VideoVisit käyttäjätuki

VideoVisit käyttäjätuki palvelee arkisin kello 8-16
helpdesk@videovisit.fi
+358 9 3158 9800

VideoVisit myynti

Ota suoraan yhteyttä VideoVisitin myyntiin sales@videovisit.fi

Olemme mielellämme avuksi ja annamme lisätietoa VideoVisitin palveluista.

VideoVisit laskutustiedot

Verkkolaskutusosoite: OVT 003721230948
Operaattori Maventa (003721291126)

Postitse:
Tietotie 9, 01530 Vantaa