Yhteystiedot

Johto ja hallinto

Repe Harmanen

CEO
repe.harmanen@videovisit.fi
+358 (0)40 046 7717

Juhana Ojala

Co-Founder & Executive Vice President, Sales & Business Development
juhana.ojala@videovisitglobal.com
+358 (0)40 568 2182

Jukka Paldanius

CTO
jukka.paldanius@videovisitglobal.com
+358 (0)40 674 239

Myynti

Erja Kantola

Sales Director, Finland
erja.kantola@videovisit.fi
+358 (0)40 172 6099

Jarkko Kukkonen

Key Account Manager, Hospital Care
jarkko.kukkonen@videovisit.fi
+358 (0)44 749 4779

Miitri Sinkko

Key Account Manager
miitri.sinkko@videovisit.fi
+358 44 751 3069

Palveluvastaavat

Petri Tikkanen

Product Manager, VideoVisit® Home & Live
petri.tikkanen@videovisit.fi
+358 (0)9 315 89802

Jukka Suihkonen

Customer Success Manager / Product Manager, VideoVisit® Remote 
jukka.suihkonen@videovisit.fi
+358 (0)44 013 1010

Simo Taskinen

Simo Taskinen

Customer Success Manager
simo.taskinen@videovisit.fi
+358 (0)400 436 576

Hallitus

Esa Ojala

Founder & Chairman of the Board
esa.ojala@videovisit.fi
+358 (0)44 045 1842

Yhteydenottolomake

VideoVisit Oy

Tietotie 9
01530 Vantaa

VideoVisit käyttäjätuki

VideoVisit käyttäjätuki palvelee arkisin kello 8-16
helpdesk@videovisit.fi
+358 9 3158 9800

VideoVisit myynti

Ota suoraan yhteyttä VideoVisitin myyntiin sales@videovisit.fi

Olemme mielellämme avuksi ja annamme lisätietoa VideoVisitin palveluista.

VideoVisit laskutustiedot

Verkkolaskutusosoite: OVT 003721230948
Operaattori Maventa (003721291126)

Postitse:
Tietotie 9, 01530 Vantaa