Yhteystiedot

Johto ja hallinto

Matias Ojala

Matias Ojala

Chief Financial Officer
matias.ojala@videovisit.fi

Katariina Ojala

Chief Marketing Officer
katariina.ojala@videovisit.fi
+358 (0)40 861 4821

Juha Leppä

Head of Customer Care
juha.leppa@videovisit.fi
+358 (0)44 491 5944

Myynti

Anne Peltola

Sales Director
anne.peltola@videovisit.fi
+358 (0) 40 5732 844

Mika Nordquist

Sales Manager
mika.nordquist@videovisit.fi
+358 (0) 44 901 6563

Palveluvastaavat ja asiantuntijat

Eija Kakko

Virtual Care – Consulting Lead
eija.kakko@videovisit.fi
+358 (0)44 491 8683

Juho Rytkönen

Virtual Care – Specialist
juho.rytkonen@videovisit.fi
+358 (0)44 493 8813

Tatu Karppinen

Tatu Karppinen

Virtual Care – Development Manager
tatu.karppinen@videovisit.fi
+358 (0)44 4938812

Antti Kokko

Antti Kokko

Product Manager – Virtual Care
antti.kokko@videovisit.fi
+358 (0)44 761 6538

Kaisa Mäntysaari

Kaisa Mäntysaari

Product Manager – Online Consulting
kaisa.mantysaari@videovisit.fi
+358 (0)44 493 6608

Simo Taskinen VideoVisit Oy

Simo Taskinen

Sales Engineer
simo.taskinen@videovisit.fi
+358 (0)400 436 576

Neuvonantajat

Joel Holmén VideoVisit Oy

Joel Holmén

Medical Advisor
joel.holmen@videovisit.fi